Price: $90.790
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Type | Electric Shaver |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Largo | 11.6 cm |
| Ancho | 11.5 cm |
| Altura | 9 cm |
| Voltaje | 5 V |
| SKU | sb260423140204620759879 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.